Versace Vanitas Bayan Parfümü

 1. Versace Vanitas Bayan Parfümü

  İhtişam ve Görkemin İsmi Versace

  Gianni Versace öncülüğünde başlayan İtalyan moda evi Versace 1978 yılında kurulmuştur. Kadın giyim üstüne ilk çalışmalarını yapan marka yine kurulduğu yıl büyük bir başarıya imza atmıştır. Daha sonra erkek giyimi üzerine tasarımlar yapmaya başlayan moda evi Milano’da açtığı butik ile güçlü bir moda devi olmak yolunda kendini göstermeye başlamıştır. Lüks ve ihtişamlı tasarımları ve aksesuarları ile göz boyayan marka logo olarak da kendine medusa sembolünü seçmiştir.

  Gianni Versace’nin ölümünden sonra ailenin diğer üyeleri tarafından yönetilen marka’nın genel tarzı klasik roma ve yunan etkileri taşımaktadır.

  Bugün marka kendi ismi altımda 47 parfüme sahiptir. İlk parfümünü 1981 yılında beğeniye sunan Versace bu yıldan itibaren çeşitli kompozisyonları ve ilginç tasarımlarıyla koku dünyasında da kendinden bahsedilmesine neden olmuştur. Parfümlerin yapılması aşamasında Lucien Piquet, Nathalie Feisthauer, Jean-Pierre Bethouart, Alberto Morillas, Antoine Lie, Aurelien Guichard, Sophie Labbe, Francis Kurkdjian, Firmenich, Mark Buxton, Dora Baghriche-Arnaud, IFF, Francoise Caron, Domitille Michalon, Olivier Cresp, Christine Nagel, , Louise Turner ve Bernard Ellena gibi önemli parfüm tasarımcılarıyla çalışmıştır.

  Adı: Versace_Vanitas bayan parfümü.jpg
Görüntülemeler: 6029
Boyutu: 48.3 KB


  İsterseniz markanın en şık kokuları arasında yer alan Versace Vanitas’ı yakından tanıyalım.

  Roma'dan Dünyaya Uzanan Parfüm

  Versace Vanitas, Versace parfümleri arasından en yüksek pozisyonu alması için tasarlanmış bir koku olarak beliriyor. Parfümün geliştirilmesi, tasarımı ve reklam kampanyası incelendiğinde arkasında çok fazla emek, düşünce ve çalışmanın yattığını görüyoruz.

  2011 yılında lansmanı yapılan parfümün kompozisyonu Dora Baghriche-Arnaud tarafından oluşturuluyor. Limon ve çiçeksi notaların birleşimiyle taze, ferah ve ışıltılı bir etki yaratan parfüm, kullanıcılar tarafından yumukşak, tatlı ve hafif bir koku olarak tanımlanıyor. Sofistike, rafine ve şık bir tarzı olan parfümün reklam kampanyasında ise Amerikalı genç model Lindsey Wixson parfümün yüzü olarak seçiliyor. Markanın, parfümün yüzü olarak Lindsey Wixson gibi genç bir modeli seçmesi modelin Versace Vanitas’ın sembolize ettiği masum ve çekici kadın ile oldukça iyi bir şekilde örtüşmesinden kaynaklanıyor.

  Adı: Versace_Vanitas kadın parfüm reklamı.jpg
Görüntülemeler: 6100
Boyutu: 50.8 KB


  İtalyan moda markası Versace parfümleri hakkında merak ettiğiniz her şey forumumuzda mevcuttur. Her türlü kampanya ve indirim bilgilerini parfumforum.com’dan takip edebilirsiniz.

  2011 yılında Versace severlerle buluşturulan Versace Vanitas, taze ama aynı zamanda odunsu bir koku deneyimi sunuyor. Dora Baghriche Arnaud imzası taşıyan bu parfüm, klasik bir şişe tasarımına sahip. Şehvetli bir kokunuz olsun istiyorsanız ve Versace seviyorsanız, bu parfüm tam da sizin için tasarlanmış diyebiliriz.

  Parfümün Üst Notaları:
  • Misket limonu


  Parfümün Orta Notaları:
  • Frezya
  • Tiare çiçeği


  Parfümün Alt Notaları:
  • Sedir ağacı
  • Tonka fasulyesi


  Versace Vanitas Parfüm Seçenekleri:
  • Versace Vanitas 100 ml Eau De Toilette
  • Versace Vanitas 50 ml Eau De Toilette
  • Versace Vanitas 30 ml Eau De Toilette  Adı: Versace_Vanitas kadın parfümü.jpg
Görüntülemeler: 10626
Boyutu: 97.0 KB


  Versace’nin kokuları sizi de kendine esir ediyorsa, bu forum tam da ihtiyacınız olan şey. Forumumuzdan hem Versace’nin büyülü dünyasını takip edebilirsiniz, hem de indirim ve fırsat olanaklarından haberdar olabilirsiniz.

  Eklenen Resimler Eklenen Resimler  


Versace Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Versace Vanitas Bayan Parfümü online alışveriş'de bulun. Versace Vanitas Bayan Parfümü kullananlar.