Yıldızlardan Biri Olmanızı Sağlayan Marka: Alix Avien Paris

Alix Avien Paris, 1974’ten beri kadınların hayatlarına dokunmaya ve onların kendilerini daha özel hissetmelerini sağlayarak daha da güzelleşmelerini sağlamaya çalışıyor. Yaklaşık kırk yıldır ülkemizde hizmet veren bu kaliteli marka kadınlar tarafından, ürettiği tüm kozmetik ürünleriyle çok başarılı bulunuyor. “Ya yıldızları seyredeceksiniz ya da onlardan biri olacaksınız!” gibi iddialı bir cümleyle yola çıkan bu başarılı kozmetik markası aslında iletmek istediği mesajı sloganda çok net veriyor. Yıllardır kadınları daha özel kılmak için pek çok kozmetik ürün piyasaya süren Alix Avien, onların yıldız gibi parlamalarını sağlıyor. Bugüne kadar çıkan tüm moda trendlerini takip ederek her zaman çağdaş bir çizgide ilerleyen Alix Avien, ürünlerinin tasarımı ve üretimi konusunda da her zaman modanın çizgisinde yürümeyi kendine görev edindi. Ürettiği pudralardan tutun da rimellere kadar pek çok başarılı ürüne imza attı ve beğenilmeyi başardı.

Güzelliğinize Güzellik Katacak Başarılı Detaylar: Ojeler, Rimeller ve Daha Fazlası

Kadınlar için kozmetik sektöründeki en ufak parçalarından biri olup aslında çok önemli bir yerde duran, basit olmalarına rağmen oldukça da popüler ürünler, yani ojeler ise Alix Avien’le bambaşka bir hal aldı. Ürettiği ojeleri bile modaya uyduran marka, simli ojelerden mat ojelere, kendinden pullu ojelerden çatlatmalı özel bir sisteme sahip ojelere kadar pek çok farklı çeşit üretti ve üretmeye de devam ediyor. Kirpiklerin mükemmel bakışlar yaratmada en önemli role sahip olduğunu bilen marka ürettiği rimellerle de çok beğeniliyor. Kirpiklere müthiş bir dolgunluk veren bu rimeller, bakışlarınızda farklılık yaratıyor. Detaylara önem veren markanın pudralarının sabitleyici özelliği ya da rujlarının kalıcılığı ve mükemmel renkleri tartışılmaz bile… Kısacası Alix Avien Paris yıllardır kadınlar mutlu olsun diye çalışıyor. Ürettiği tüm ürünlerle kozmetik sektöründe çığır açan markanın kendi içinde çığır açtığı bir alan var. Alix Avien Paris kokunuzla da yıldızlara yaklaşabilin ya da onlar gibi parlayabilin diye bir parfüm markası yaratma kararı aldı.

Adı:  XO parfüm.jpg
Görüntülemeler: 13721
Boyutu:  67.7 KBKüçük Fırçaların İmparatorluğundan Güzel Aromaların Ortasına

Alix Avien Paris, uzun yıllar boyu kaliteli ve etkileyici kozmetik malzemeleri üretirken güzelliğin ve çekiciliğin sadece makyaj yapmakla tamamlanamayacağına karar verdi. Zaten güzel olan kadınların yıldızlardan daha parlak ve ilgi çekici olmaları yolunda onlara yardımcı olup güzelliklerine güzellik katarken son bir dokunuş daha eklemek gerektiğine karar verdiler ve o dokunuşu yarattılar: XO

Yeryüzündeki Hoş Aromaların Dansı: XO
İngilizce’de ‘kiss and hug’ teriminin kısaltması anlamına gelen XO, aynı zamanda yıllanmış anlamındaki ‘extra old’ anlamında da kullanılır. Sanıyoruz ki Alix Avien Paris bu mükemmel koku markasını yaratırken ilk anlamından esinlenmiştir çünkü XO kokuları o kadar büyüleyici ki insanlar sürekli sizin yakınınızda olmak hatta size sarılmak isteyecek!

Uygun fiyata kaliteli parfüm üretme anlayışına sahip XO, Alix Avien Paris’in en başarılı ürünlerinin arasında ilk sırada geliyor. Alışık olmadığımız ismine rağmen, söylendiğinde neredeyse herkesin tanıdığı ve başarılı bulduğunu söylediği marka son yıllarda yükselişe geçti çünkü insanlar artık en kalıcı, en favori ve en etkileyici kokulara çok fazla para ödemek istemiyor. Bunu öngören XO da insanlara en uygun fiyata en kaliteli kokuları sunduğu için sürekli yükselişinden hiçbir şey kaybetmeden yoluna devam ediyor.

En Az Parfümler Kadar Sevilen Reklamlar XO’dan!

İlgi çekici reklamlara sahip XO’nun en çok bilinen reklamı, dünyanın en ünlü takımlarından biri olan Real Madrid’de top koşturduktan sonra ülkemizin en iyi takımlarından biri olan Fenerbahçe’ye transfer olan ünlü futbolcu Roberto Carlos’un yer aldığı reklamlar olsa gerek. 2008 yılında Tv kanallarında yayınlanan reklamlar o dönemlerde çok ilgi çekmişti. Yönetmenliğini Charles Richards’ın üstlendiği ve Dijital Sanatlar tarafından çekilen reklam filmi, izleyenler tarafından en az XO parfümler kadar beğenildi. Ünlü parfüm markasının daha önceki yıllardaki reklamlarında da yine başarılı bir futbolcu olan İlhan Mansız yer almıştı.

Roberto Carlos’un ve İlhan Mansız’ın severek yer aldığı bu kampanyalar XO parfümlerinin erkek çeşitlerinin kendine güvenen, sportif ve zamanın ruhunu yakalayabilen erkekler için üretildiğine işaret… Erkek kokularındaki asi ve heyecan arayan kişilere yönelik notaların tersine kadın parfümleri daha çok romantik ve naif kadınlara hitap ediyor. Gelin bu etkileyici parfümlere daha yakından bakalım…

Kırmızı ve Siyahtan Gelen Asilik: Xo Charismatic Men Erkek Parfümü

Kendine güvenen ve heyecanı seven, hareketli erkeklerin kokusu Xo Charismatic Men… Markanın en kalıcı ve en favori parfümlerinden biri olan Xo Charismatic Men, teninizin kokusuyla bütünleşip sizin kokunuz halini alacak. Üst notalarındaki lavanta ve limon çiçeği size hoş bir ferahlık hissi sağlarken amber, paçuli, karanfil ve muskat gibi notalar çekiciliğinizi arttıracak.

Adı:  xo parfümlerjpg.jpg
Görüntülemeler: 19512
Boyutu:  32.3 KB


Şampiyonların Parfümü: Xo Champion Erkek Parfüm

Farklı şişe tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken şampiyonların parfümü Xo Champion’u kullanırsanız dikkatleri sizin üzerinize çekeceğinden hiç şüpheniz olmasın. İsmine uygun olarak macerayı seven ve her daim lider olmak isteyen erkekler için tasarlanan koku, size huzurlu bir lider olmayı vaat ediyor. Hassas bir cildiniz olsa bile çekinmeden tercih edebileceğiniz bu koku sizin için hayranlar yaratacak!

Her Yaştan Kadının Kokusu: Xo Women Exotic Bayan Parfümü

‘Kadın kokusu’ olarak özetleyebileceğimiz Xo Exotic bayan parfümünün markanın en favori kokularından biri olması bizi hiç şaşırtmıyor. Meyvemsi ve şekerli aromalara sahip bu koku her yaştan kadının rahatlıkla kullanabileceği bir parfüm olma özelliği taşıyor. Xo Exotic, şık şişe tasarımıyla da size özel hissettirecek.

Pembenin Romantizmi: Xo Women Romantic Bayan Parfümü

Şişe tasarımında aşk ve romantizmden ilham alan Xo Romantic, sahip olduğu aromalarla da aşkın kokusu olma özelliğini taşıyor. Özellikle romantik kadınların tercih ettiği bu parfüm çiçeksi ve yoğun bir koku. Romantiğim diyorsanız ve lafta kalmasını istemiyorsanız Xo Romantic ile romantizmi gerçekten yaşayın!

Yıldızlara Yakın Kadınların Parfümü: Alix Avien Xo Gold For Women Bayan Parfüm

Adı:  XO kadın parfüm.jpg
Görüntülemeler: 16646
Boyutu:  65.5 KB

Altın rengi şöhretin simgesidir. Size görkemli bir dünyanın kapılarını açacak olan Alix Avien Xo Gold parfüm, markanın en kalıcı kokularından biri. Daima bir yıldız gibi parlamanızı isteyen Alix Avien Paris sizi kokunuzla da yıldızlara yaklaştırmak istiyor. Bu kadar görkemli olmasına rağmen bu kadar doğal ve teninize uyumlu olması da bu kokunun en etkileyici kokular arasında yer almasına sebep oluyor. Xo Gold ile kendinizi bir yıldız gibi hissedeceksiniz!

Siz de Alix Avien’in gözde parfüm markası Xo’nunkiler gibi sıra dışı, kalıcı ve uygun fiyatlı parfümler arıyorsanız parfumforum.com tam size göre. Hayatınızın yönünü değiştirecek olan en etkileyici, en kalıcı, en favori parfümleri en uygun fiyata sunan forumumuzdan istediğiniz kokuları takip edebilirsiniz. Parfümler hakkındaki geniş ürün yelpazesinden edineceğiniz bilgilerle teninize uygun olan kokuyu bulabilir, kokunuzla da bir kimliğe sahip olabilirsiniz. Kim hangi parfümü kullanıyor, şimdi hangi parfüm en favori ve bunun gibi soruları merak ediyorsanız en beğenilen parfüm anketi ile bu soruların cevabını bulabilirsiniz.