Cecile Parfüm Hakkında

 1. Cecile Parfüm Hakkında

  Cildinizi mutlu edin: Cecile

  Cecile parfüm pek çok kendine güvenen ve seksi bayanın tercih ettiği bir marka. Cecile’nin diğer parfümlerde farkı, tamamen ne istediğini bilen ve bundan emin olan kadınlara hitap etmesi. Son yıllarda en favori parfümler arasında gösterilen Cecile parfüm bu başarısını her bayanın içinde kendinden bir şey bulabileceği parfümler üretmeyi başarmasıyla yakaladı.
  Parfümlerinin devamı olarak deodorantları da piyasaya süren Cecile parfüm; hem uygun fiyatlı hem de iddialı bir koku arayışında olan bayanlar için en iyi seçeneklerden biri. Çeşitli renkleri tema olarak kullanan Cecile; isteyene güneşin sıcaklığını, isteyene baharın tatlı esintisini, isteyene de prenses zarafeti vaat ediyor. Hem çok çeşitli kokulara hem de yüksek bir kaliteye sahip Cecile parfümler; özellikle genç bayanların rahatlıkla kullanabileceği tarzda.

  Adı: cecile diva parfüm.jpg
Görüntülemeler: 30393
Boyutu: 56.5 KB


  Herkesin adını soracağı bir parfüm isteyenlere…

  Cecile parfümler kokuları kadar çevreye verdikleri hissiyatla da bir adım öne çıkıyor. Sıktığınızda gün boyu yanınızdan ayrılmayan ve herkesin aklını başından alan bir parfüm mü kullanmak istiyorsunuz? O zaman sizin için önerimiz Cecile! Çünkü Cecile parfümler, kokusuyla hem sizi hem de çevrenizi büyüleceyecek. Üstelik en uygun parfüm fiyatları sebebiyle de bütçenizi zorlamadan.
  Parfümlerin en önemli noktalarından biri de kalıcılık süresi. Tabi ki hepimiz kalıcılığı tatmin edici kokular kullanmak istiyoruz. Cecile parfümün en önemli özelliklerinden biri de muhteşem kalıcılığı. 6 ila 8 saat kalıcılık vaat eden Cecile, bu konuda da gayet başarılı. Sürekli elinizde parfüm şişesiyle dolaşmak istemezsiniz herhalde değil mi? Cecile’i diğerlerinden ayıran bir farkı da; çoğu parfümün yapamadığı bir şey. Cecile parfümü cildinize sıktığınız andan itibaren, bambaşka bir dünyanın da kapısını açmış oluyorsunuz. Cecile Princess Parfüm Bayan’ı kullandığınız andan itibaren gün boyu kendinizi adından da anlaşılacağı üzere bir prenses gibi hissediyorsunuz, şöhreti ve tacınızı iliklerinize kadar hissediyorsunuz. Ya da Cecile’in bir diğer üyesi Cecile İris Parfüm Bayan’ı tercih ettiğinizde soğuk kış günlerinde olsanız bile, o tatlı bahar esintisini cildinizde hissediyorsunuz. Üstelik Cecile parfüm sadece kokularıyla değil, şişe tasarımlarıyla da, parfüm isimleriyle de adından söz ettirmeyi başaran markalardan biri. Kullanışlı ve şık şişe tasarımlarını parfümlerinin içeriğine göre renklendiren Cecile, seçtiği parfüm isimleriyle de fark yaratıyor.


  Adı: cecile aura parfüm.jpg
Görüntülemeler: 24542
Boyutu: 74.2 KB


  Cecile’nin en favori kokuları

  Cecile Princess Parfüm Bayan; tüm gün tacınızı başınızda ve kendinizi prenses gibi hissetmek istiyorsanız, aradığınız koku bu olabilir. Çünkü bu Cecile parfümü; buram buram çiçek notalarının hem sakinleştirici hem de asaletli kokusunu sizlere sunuyor. Gül, yasemin ve sümbül ile açılışı yapan Cecile Princess parfüm; tropik meyvelerim tatlı kokusuyla devam ediyor. Miskin kadifemsi ve kadınsı dokunuşuyla son bulan parfüm 100 ml EDT olarak satılıyor. Ayrıca Cecile Princess parfümün bu çiçekli notasını deodorantıyla da tamamlayarak daha güçlü bir koku elde edebilirsiniz.

  Cecile Mare Parfüm Bayan; okyanus kokusundan hoşlananlar için en iyi alternatif. Kendine güvenen, ferahlıktan ve rahatlıktan yana olan, tutkulu bayanlara hitap eden bu parfüm, okyanusun hırçın dalgasını cildinize getiriyor. Gün içinde maruz kaldığınız yorgunluktan bir nebze olsun kurtulmak istiyorsanız, okyanusun temiz ve serin havası yardımınıza koşuyor. Gül, pembe biber, mandalina ve ylang-ylangın muhteşem dansıyla açılışı yapan parfüm; yasemin, güneş çiçeği ve vanilyanın ferah nota kompozisyonu ile devam ediyor. Misk, sedir ağacı ve sandal ağacıyla feminen ve bir o kadar şehvetli bir havaya bürünen Cecile Mare parfüm; deodorantıyla da desteklendiğinde gün boyu ferah ve temiz bir koku deneyimi yaşatıyor. Cecile Mare parfüm bayan 100 ml EDT ve 150 ml deodorantı formlarında satılıyor.

  Cecile İris Parfüm Bayan; romantik, maceraperest ve bahar dokunuşunu cildinde hissetmek isteyen iddialı ve masumiyetten yana olan bayanlara hitap ediyor. Gül ve sümbülle açılış yapan Cecile İris parfüm; menekşe ve yaseminin zarif kokusuyla devam ediyor. Şeftali ile miskin tatlı ve yumuşak dansıyla son bulan parfüm; tamamen baharı simgeliyor. Siz de gün boyu bahar esintisini gittiğiniz her yere götürmek istiyorsanız; Cecile İris parfüm bayanı, deodorantıyla birlikte kullanmanızı öneriyoruz. Cecile İris parfümü 100 ml EDT ve 150 ml deodorant formunda bulabilirsiniz.

  Cecile Gold Parfüm Bayan; şöhreti baştan aşağıya yaşatan en kaliteli parfümlerden biri. Tutkuyu hayatının her anında hissetmek isteyen, şehvetli ve çekici bayanlara hitap ediyor. Şık altın rengi şişesiyle de zarafetin simgesi haline gelen Cecile Gold parfüm bayan; frezya ve sümbülle açılıyor. Bergamotla devam eden koku, misk ile feminen bir çizgi sunuyor. Cecile Gold parfüm bayan; 100 ml EDT ve 150 ml deodorant olarak satılıyor.

  Adı: Cecile gold parfüm.jpg
Görüntülemeler: 27323
Boyutu: 64.4 KB


  Cecile parfüm parfumforum.com’da!

  Cecile parfümlerini merak mı ediyorsunuz? Biz sizin bu merakınızı giderebilmek için parfumforum.com’u yarattık. Cecile parfümlerine dair aklınıza gelebilecek her türlü şeyi forumumuzda topladık. Sitemizde siz parfüm tutkunlarını büyüleyici koku dünyasında bir yolculuğa davet ediyoruz. Cecile parfümlerinin en ucuz, en kaliteli, klasik parfümlerini, en pahalı, en etkileyici, en beğenilen ve en favori seçeneklerini bulabileceğiniz sitemizde; parfümler hakkında yapılan yorumları da inceleyebilirsiniz. Ayrıca kendi fikir ve görüşlerinizi de bizimle paylaşabilir, bize katkıda bulunabilirsiniz. Cecile parfüm fiyatlarını, en uygun parfüm alternatiflerini ve dönem dönem piyasaya sürülen parfüm setlerini parfumforum.com’dan öğrenebilirsiniz. Sitemizi takip ettiğiniz sürece indirim haberlerinden de haberdar olarak, fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler   


Cecile Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Cecile Parfüm Hakkında online alışveriş'de bulun. Cecile Parfüm Hakkında kullananlar.