Estee Lauder Parfüm Hakkında

 1. Estee Lauder Parfüm Hakkında

  Teninize işleyecek bir parfüm deneyimi…

  Estée Lauder, 1953 yılından beri pek çok kadının vazgeçilmez parfüm markası. Parfümleriyle iz bırakan Estée Lauder’ın tarihi aslında çok daha eskiye dayanıyor. 1946 yılında Joseph ve Estée Lauder tarafından kurulan kozmetik markası, çok kısa sürede büyük şöhret yakalayan markalardan. “Her kadının güzel olabilir ve buna hakkı vardır” anlayışına odaklanarak yola çıkan Estée Lauder, kapıdan kapıya satış yöntemiyle kuruluşundan sadece iki yıl sonra ilk mağazasını açmayı başardı.

  1953 yılında piyasaya sürdükleri ilk bayan parfümleri Young Dew bayan parfümü ile kokuların büyülü dünyasına adım atan Estée Lauder, hala dünya çapında en çok satan parfümlere sahip. Bayanlara vaat ettiği “herkes güzel olabilir” mottosuyla dönemin pek çok ünlü kadınının da gönlüne taht kuran Estée Lauder, erkeklere yönelik parfümlerini ise 1964 yılında piyasaya sürdü.

  Adı: estee_lauder parfüm 2.jpg
Görüntülemeler: 3810
Boyutu: 58.0 KB


  Bayanlara çekicilik, elitlik, seksapalite, feminenlik ve baş döndürücü bir hava vaat eden Estée Lauder, tıpkı bayanlarda olduğu gibi erkeklerin de vazgeçemediği kokulara imza attı. Zarif şişe tasarımlarıyla da en etkileyici parfümlerin başında gelen Estée Lauder parfümleri, kalıcılık konusunda da kaliteyi iliklerinize dek hissettiriyor.

  Estée Lauder’in ilk parfümü 1953, son parfümü ise 2013 tarihli. Ünlü parfüm markası 60 yıllık parfüm macerasında toplam 80 parfüme imza attı. Calice Becker, Rodrigo Flores-Roux, Harry Fremont, Evelyn Lauder, Betty Busse, Bernard Chant, Alberto Morillas, Yves Cassar, Lois Evans, Pierre Wargnye, Alienor Massenet, Jean Kerleo, Annie Buzantian, Jean-Marc Chaillan, Aerin Lauder, Sophie Labbe, Christophe Laudamiel, Sophia Grojsman ve Josephine Catapano gibi dünyaca ünlü parfümörlerle çalışan Estée Lauder’in yakaladığı bu büyük başarı da tesadüf değil tabi ki.

  Adı: estee_lauder parfüm beautiful.jpg
Görüntülemeler: 4370
Boyutu: 77.3 KB


  Estée Lauder Youth Dew Women Bayan Parfüm: Estée Lauder parfümün ilk kokusu olan ve Josephine Catapano imzası taşıyan Estée Lauder Youth Dew Women bayan parfümü modern kadının sihirli iksiri. Parfümün üst notaların aldehit, portakal, baharat, şeftali, bergamot, nergis, lavanta; orta notalarında tarçın, Frenk üzümü yaprağı, orkide, yasemin, karanfil, ylang-ylang, gül, müge, baharat notaları; alt nolarında ise tolu balsamı, peru balsamı, amber, paçuli, misk, vanilya, meşe yosunu, güve otu ve tütsü bulunuyor.

  Estée Lauder Pleasures Bayan Parfüm: Zengin notalarıyla mutluluğu simgeleyen Estée Lauder Pleasures bayan parfümü egzotik esintileri cildinize taşıyor. Estée Lauder Pleasures bayan parfümünün üst notaları sümbülteber, pembe biber, menekşe, frezya, kırmızı meyveler, menekşe yaprağı ve yeşil notalardan oluşuyor. Orta notalarına şakayık, gül, zambak, leylak, yasemin, müge, sardunya ve karo-karounde ile devam eden Estée Lauder Pleasures bayan parfümünün alt notalarında ise; sandal ağacı, paçuli, misk ve sedir ağacı bulunuyor.

  Estée Lauder Beautiful Bayan Parfüm: 1985 yılından beri şık kadınların en favori kokusu olmayı başaran Estée Lauder Beautiful bayan parfüm, notalarındaki zenginlikle de göz dolduruyor. Parfüm siyah Frenk üzümü, meyve notaları, çin tarçını, kasnı, bergamot, limon, gül, mandalina ve zambak ile açılışı yapıyor. Orta notalarına ise mimoza, manolya, karanfil, sümbülteber, portakal çiçeği, papatya, nergis, frezya, leylak, yasemin, pembe menekşe, adaçayı, portakal çiçeği esansı, kadife çiçeği, ylang-ylang, müge ve sardunyanın zengin kompozisyonu ile devam ediyor. Parfümün alt notalarında ise misk, sandal ağacı, vanilya, güve otu, sedir ve amber var.

  Adı: estee_lauder_sensuous_noir.jpg
Görüntülemeler: 4036
Boyutu: 74.3 KB


  Estée Lauder kalitesi parfumforum.com’da!
  Estée Lauder’in kaliteli ve mutlak çekicilik vaat eden parfümlerini yakından tanımak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise, doğru adrestesiniz. Biz sizin için Estée Lauder parfüm fiyatları başta olmak üzere; en iyi, en beğenilen, en etkileyici, en favori, en kaliteli ve en çok satan Estée Lauder parfümlerini platformumuzda buluşturduk. Estée Lauder parfüm dışında yüzlerce parfüm markası da parfumforum.com’da sizleri bekliyor. Denemek istediğiniz ancak hoşunuza gidip gitmeyeceğinden emin olamadığınız bir parfüm varsa, sitemizdeki parfüm yorumlarından yararlanarak fikir edinebilirsiniz. Ayrıca parfumforum.com’da, indirimlerden haberdar olabilir, yorumlarınızı bizimle ve diğer parfüm tutkunlarıyla paylaşabilir, zaman zaman kullanıcılara sunulan parfüm setlerini de yakından takip edebilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler          


Estée Lauder Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Estee Lauder Parfüm Hakkında online alışveriş'de bulun. Estee Lauder Parfüm Hakkında kullananlar.