Givenchy Ange Ou Demon Bayan Parfümü

 1. Givenchy Ange Ou Demon Bayan Parfümü

  Givenchy Ange Ou Demon, Şeytan ama Meleksi

  Givenchy Ange ou Demon Givenchy kadın parfümü, oryantal çiçeksi parfüm kategorisine sokabileceğimiz kokusunu 2006 senesinde piyasaya sürdü. Kokunun tasarımcıları ünlü burunlar Jean-Pierre Bethouart ve Olivier Cresp, parfümün adını (Fransızca "Şeytan Meleği" ) ışık ve karanlığı içeren kontrast bir aroma etrafında inşa ettiklerini, aslında bu ikiliğin her kadının doğasında bulunan bir karakter olduğunu vurguluyorlar. Bu karşıtlar arasındaki farklılık, koku imajını ve onun melek, şeytan arasındaki ilişki, pazarlama kampanyalarında da vurgulanıyor. Ortaya gizemli ve büyüleyici bir kadını içeren muhteşem aromasıyla Givenchy Ange Ou Demon kadın parfümü çıkıyor.

  Givenchy Ange Ou Demon kokusunu oluşturmak için kullanılan malzemeler, atmosfere yaydığı gizemini vurgulamak için kombine edilmiştir. Ange ou Demon öncelikle açılışını kekik, Kalabriya mandalina ve en değerli baharat olarak kabul edilen safran ile yapıyor. Daha sonra, yaklaşık 30 dakika içinde, orta notalarda Ylang-ylang, orkide ve zambak çiçek kombinasyonunu görüyoruz. Kokunun gelişimi tamamlanınca bu sefer karşımıza kapanış notalarında meşe yosunu, pelesenk ağacı, meşe ağacı, vanilya ve Tonka fasulyesinden oluşan odunsu notalar çıkıyor. Kokunun resmi web sitesindeki tanımlaması şu şekilde:” bir parfümden beklentilerinizin çok üzerinde, ebedi gizemi ve baştan çıkarıcı saflığı sunuyoruz.”

  Parfümün şişesinde de genelinde oluşturdukları zıtlıkların devamını görüyoruz. Şişesi Serge Mansau tarafından, elmas taşlarla bezenmiş bir avize şeklindeki kolyeyi anımsatacak biçimde tasarlanmış. Kromatik dizaynı, kokunun gizemini vurgulamak için üst kısmı karanlık şekilde sırlanmış. Genel olarak baktığımızda Givenchy Ange Ou Demon için, oyun oynamayı seven, içinde hem şeytani, hem de melek gibi duyguları barındıran gizemli kadınlar için tasarlanmış bir kokudur diyebiliriz.

  Kokunun reklam kampanyasını Mario Sorrenti yaptı ve ünlü model Marie Steiss’i bir maskeli baloda görüyoruz. Oldukça gizemli bir şekilde salona giriyor ve üzerinde derin sırt dekolteli beyaz kıyafetiyle hemen dikkatleri çekiveriyor. Arka fonda ritmik ve canlı müzik eşliğinde maskeli balodaki diğer güzelleri ve Steiss’in öpüştüğü erkek modelleri görüyoruz. Maskeli balo fikri parfümün ilk piyasaya sürüldüğü zaman oluşmamıştı. İlk reklam filmlerinde oldukça sade gözüken, sarı saçlarıyla ve kusursuz güzelliğiyle yine Marie Steiss’i görüyoruz.

  Adı: Givenchy Ange Ou Demon parfüm.jpg
Görüntülemeler: 6155
Boyutu: 59.9 KB  Givenchy Ange Ou Demon Parfüm Detayları

  Givenchy Ange ou Demon kadın parfümünü 30, 50 ve 100 ml Eau de Parfum Sprey şişeleriyle piyasada bulabilirsiniz. Ayrıca 200 ml Vücut Kremi, 200 ml pırıltılı vücut fondoteni, 200 ml Duş Jeli ve 100 ml Deodorant Sprey gibi tamamlayıcı ürünleriyle parfüm setleri oluşturarak uzun olan ömrünü daha da kuvvetlendirebiliyorsunuz. Kokusu ortalama 6 ila 10 saat arasında devam ediyor.
  • Olfaktör Grup: Oryantal Çiçek
  • Kadınlar İçin
  • Tanıtım yılı: 2006
  • Parfüm tasarımcıları: Jean-Pierre Bethouart ve Olivier Cresp
  • Önerilen Giyim: Günlük
  • Önerilen Kullanım: gündüz ve gece

  Givenchy Ange Ou Demon kadın parfümünün ayrıca bir de parfüm ekstresi yani parfüm özü diye tabir edebileceğimiz, saf aromalı hali bulunuyor. Bu koku da ise üst notalarda safran ve kekik, orta notalarda lily, orkide, ylang ylang ve en sonunda da tonka fasülyesi, Brezilya gül ağacı ve paçuli ağacı notalarına rastlıyoruz. Güç ortalaması oldukça yüksek olan koku, yaklaşık olarak 12 saat kadar kalıcı bir şekilde aromasını devam ettiriyor. Şişesinin içindeki sıvı koyu sarı turuncu rengiyle, kendini orijinalinden ayırıyor.

  Meleklere ve şeytanlara uyduk, Givenchy Ange Ou Demon kadın parfümünü inceledik. Şimdi sıra sizde, hadi bizimle kullandığınız parfümün detaylarını anlatın. Ne hissdiyorsunuz, neden en beğenilen koku ya da neden en favori kokunuz oldu? değerli fikirlerinizi parfumforum.com sitemize üye olarak bildirebilir, parfümlerin büyülü dünyasında yolculuğa başlayabilirsiniz.

  Adı: Givenchy Ange Ou Demon kadın parfümü.jpg
Görüntülemeler: 9165
Boyutu: 24.4 KB


  Melek ve şeytanın dikotomik suretinde yaratılmış olan Givenchy Ange Ou Demon, 2006 yılından beri Givenchy parfüm koleksiyonun en özel ürünlerinden biri. Masum duygular ve esrarengizliği harmanlayarak baştan çıkarıcı bir koku haline dönüşen Givenchy Ange Ou Demon, notalarındaki oryantal ezgiler ile modern batılı kadın imgesini bir araya getirerek bir kez daha zıtlıkların ardındaki zerafeti yansıtıyor. Tutku, derinlik ve bilinmezliğin, iyiliğin masumiyeti ile kötülüğün vazgeçilmez cazibesinin kadın bedenindeki görüntüsünü yaşamak için Givenchy Ange Ou Demon…

  Parfümün Üst Notaları:
  • Mandalina
  • Safran
  • Kekik


  Parfümün Orta Notaları:
  • Zambak
  • Orkide
  • Ylang ylang


  Parfümün Alt Notaları:
  • Hint baklası
  • Vanilya
  • Brezilya gülü ağacı
  • Meşe yosunu

  Givenchy, Fransız modacı Count Hubert de Givenchy tarafından 1952’de kurulmuş olan moda, aksesuar ve parfüm markasıdır. Audrey Hepburn imgesinde Fransız şıklığı ve Amerikan göz alıcılığını birleştiren marka 1957’den beri parfüm dünyasında önemli bir yere sahip. Givenchy Ange Ou Demon Bayan Parfümü, parfüm deneyimlerinizi paylaşmak ve indirimli Givenchy parfümlerini yakalamak için takip edeceğiniz en geniş forum.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler   
  Son düzenleyen Moody, 02-26-2013 saat 04:27 AM.


Givenchy Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Givenchy Ange Ou Demon Bayan Parfümü online alışveriş'de bulun. Givenchy Ange Ou Demon Bayan Parfümü kullananlar.