Privacy Parfüm Hakkında

 1. Privacy Parfüm Hakkında

  “Aşk bile bile tutsaklıktır!”

  Bu motto size bir yerlerden tanıdık gelecektir. 2003 yılından beri piyasada bulunan Privacy parfüm işte bu mottoyla yani “Aşk bile bile tutsaklıktır!” sloganıyla yola çıktı ve pek çok parfüm tutkunun gönlünü fethetti. Aromel kozmetik imzasıyla piyasaya sürülen Privacy parfüm, 6 farklı çeşidi ile pek çok farklı karaktere hitap ediyor.

  Dinamik ve canlı kokular üretme amacıyla yaratılan Privacy parfümler; ferah ve etkileyici bir parfüm deneyimi sunuyor. Özellikle 2003 yılında piyasaya çıkan Privacy Man erkek parfümü ile Privacy Woman bayan parfümü, parfüm tutkunları tarafından büyük ilgi ve beğeniyle karşılandı. Bu iki Privacy parfüm tamamen minimalist akımın eseri. Hem kokularıyla, hem şişe tasarımlarıyla hem de ambalajlarıyla minimalizmi iliklerine kadar işleyen bu kokular; pozitif enerji ve yeniliğin parfüm şişesinde vücut bulmuş hali. Kadın-erkek zıtlığının uyumunu ve ying-yang simgesini birebir yansıtan Privacy Man erkek parfümü ile Privacy Woman bayan parfümü şişe tasarımlarıyla da birbirini tamamlar nitelikte.
  Adı: privacy parfüm reklam.jpg
Görüntülemeler: 71744
Boyutu: 45.6 KB


  Privacy Man erkek parfümü; tamamen siyahın asaletiyle göze çarpıyor. Maskülen bir koku arayışındaysanız ve kaliteli bir koku istiyorsanız; Privacy Man erkek parfümünü denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Bu parfüm kendine güvenen, çekiciliği ile girdiği ortamda fark yaratmak isteyen beylere elit bir koku deneyimi yaşatıyor. Tutku dolu notalarla bezenmiş Privacy Man erkek parfümü, karizmasıyla da gönlünüze taht kuracak. Siz de gizemli ve şehvetli bir dünyaya doğru bir yolculuğa çıkmak istiyorsanız, Privacy Man sizin için en iyi seçenek.

  Privacy Woman bayan parfümü ise; Privacy Man erkek parfümün tam aksine beyazın asaletini, duruluğunu ve masumiyetini simgeliyor. Çiçek bahçelerinin ferah ve sakinleştirici etkisini sunan, sonsuz bir tutkunun eseri olan Privacy Woman bayan parfümü; modern ve çekici bayanların en beğenilen parfümleri arasında. Çiçek kokulu notaların, feminen ve pudralı notalarla buluşmasını mükemmel bir şekilde yansıtan Privacy Woman bayan parfümü muhakkak denemelisiniz.

  Adı: privacy kadın parfümler.JPG
Görüntülemeler: 75152
Boyutu: 70.0 KB


  Privacy parfümlerin bir özelliği de kalıcılıkları ve uygun fiyatları. Privacy parfümler kalıcılık yönünden uygun fiyatlarına göre oldukça başarılı. 10 ila 12 saat mutlak kalıcılık vaat eden Privacy parfümler, bu yönüyle de kullanıcılarına gün içinde sonu olmayan bir ferahlık sağlıyor. Fiyat açısından da en uygun parfüm fiyatları sıralamasında ilk sıralarda olan Privacy parfümler, bu avantajıyla da piyasada bulunan birçok parfümün önüne geçiyor. Son olarak Privacy parfümlerinin en büyük özelliğini söyleyelim. Parfüm tutkunlarıi bir parfümden öncelikle tatmin edici bir koku bekler. Sonrasında ise kalıcılık ve uygun fiyat. Ama bir parfümden beklenen en büyük konu ise yapay olmaması. İşte Privacy parfümler bu noktada bir adım öne çıkıyor. Çünkü Privacy tam anlamıyla doğal bir koku deneyimi vaat ediyor. Privacy parfümü cildinize uyguladığınızda, cildinizin doğal kokusu ve sıcaklığıyla bütünleştiğini görecek ve bize hak vereceksiniz.

  Privacy’nin diğer parfüm seçenekleri ise şöyle:
  Privacy Man erkek parfümü, Privacy Woman bayan parfümü, Privacy Let’s Party Man erkek parfümü, Privacy Let’s Party Woman bayan parfümü, Privacy Summer Edition Man erkek parfümü ve Privacy Summer Edition Woman bayan parfümü.

  Adı: pravicy-lets-party-bayan parfümü.jpg
Görüntülemeler: 76784
Boyutu: 84.0 KB


  En beğenilen Privacy parfümleri
  Privacy Woman Bayan Parfümü: Çiçeksi bir kokuya sahip, pek çok kadın tarafından tercih edilen Privacy Woman bayan parfümünün üst notalarında çiçeksi notalar, ylang-ylang ve mandalina bulunuyor. Orta notalarında ise gül, yasemin, mimoza ve meyve notalarına yer veren parfümün üst notalarında; sedir, iris, sandal ağacı, misk ve amber var.

  Privacy Man Erkek Parfümü: Modern, dinamik, çekici ve elegant erkeğin kokusu Privacy Man erkek parfümü; üst notalarında bergamot ve tatlı portakalın ferah kokusunu barındırıyor. Yeşil notalar, geranium, yasemin ve şeftali ile orta notalarına devam eden Privacy Man erkek parfümü; alt notalarına ise sedir ağacı, amber, misk, vanilya ve sandal ağacı ile son veriyor.

  Privacy Let’s Party Woman Bayan Parfümü: Neşeli ve pozitif bayanların gönül rahatlığıyla kullanacileceği Privacy Let’s Party Woman bayan parfümü, feminen ve çiçek kokulu bir parfüm deneyimi yaşatıyor. Frenk üzümü, şeftali, mandalina ve greyfurt ile açılışı yapan bu heyecan verici koku; frezya ve müge ile orta notalarına devam ediyor. Parfüm son vuruşu ise alt notalarında bulunan sandal ağacı ve misk ile yapıyor.

  Privacy Let’s Party Man Erkek Parfümü: Tam anlamıyla bir parti kokusu olan Privacy Let’s Party Man erkek parfümü, kendinden emin ve eğlenceli beyler için en güzel parfüm seçeneği. Privacy Let’s Party Man erkek parfümünün üst notalarında bergamot, galbanum, nutmeg; orta notalarında sedir ağacı, yasemin, lavanta, ıtır çiçeği; alt notalarında ise amber, misk, paçuli ve sandal ağacı bulunuyor.

  Adı: privacy lets party erkek parfümü.jpg
Görüntülemeler: 68734
Boyutu: 75.9 KB


  Privacy parfümlerine dair her şey burada!
  Privac parfümlerini merak ediyor ve hakkında her şeyi öğrenmek istiyorsanız, parfumforum.com ihtiyacınız olan adres. Biz sizin için Privacy parfümlerini en ince ayrıntısına kadar inceleyip, size sunduk. Sitemizde Privacy parfüm fiyatları başta olmak üzere; en favori, en kaliteli, en ucuz, en etkili, en beğenilen, en iyi Privacy parfüm seçenekleri dışında; yüzlerce parfüm markasına da yer verdik. Üstelik Privacy ve diğer tüm parfümlerin yorumlarına buradan ulaşabilir, parfümlere dair görüş ve deneyimlerinizi de bizlerle ve tüm parfüm tutkunlarıyla paylaşabilirsiniz. Ayrıca parfumforum.com’u takip ederek, zaman zaman satışa çıkartılan parfüm setlerinden ve indirim olanaklarından da haberdar olabilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler     


Privacy Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Privacy Parfüm Hakkında online alışveriş'de bulun. Privacy Parfüm Hakkında kullananlar.