Parfümün Altın Çağı: Viva Cappio

Adı: VIVA-CAPPIO-BAYAN-PARFUM.jpg
Görüntülemeler: 15212
Boyutu: 12.4 KBÜnlü Türk kozmetik markası Hunca’nın fenomen parfümü Viva Cappio, yıllardır klasik kokudan hoşlanan çekici ve bakımlı bayanların bir numaralı parfümü durumunda. Modern, şehirli, feminen kadınların vazgeçilmez kokusu Viva Cappio; 20 yıldan fazla süredir meyve ve çiçek notalarının yanı sıra, miskin de sıcak dokunuşunu bayanlara sunuyor. Viva Cappio; şık, yuvarlak formlu cam şişesinde ve siyah ve altın sarısı temalı ambalajıyla da fark yaratıyor.

Viva Cappio kadın parfümü serisi ülkemizin köklü parfüm evlerinden Hunca Kozmetik tarafından piyasaya sürülmektedir. Yerli bir parfüm serisi olan Viva Cappio’lar, en uygun fiyatlarla, en ucuz parfüm kategorisine sokabileceğimiz kokulardır. Fiyat avantajının fazla olması kokuların kalitesizliğinden ya da kullanılan malzemelerin vasat düzeyde olmasından değil, vergi ve transfer ücretlerine tabi tutulmamasından kaynaklanıyor. Siz de diğer ithal parfümlerin bütçenizi sarsmasını istemiyorsanız, Viva Cappio kadın parfümleri serisinden size en uygun olan ve en favori seçeceğiniz kokularından bir tanesini kullanabilirsiniz. Viva Cappio parfüm serisi Viva Cappio, Viva Cappio Diva, Viva Cappio Mona ve Viva Cappip Lola parfüm ve tamamlayıcı ürünleriyle satışta bulunuyor. Şimdi seriye ait bu 4 parfümün içeriklerine göz atalım.

Adı: viva cappio parfüm şişe.jpg
Görüntülemeler: 13164
Boyutu: 19.9 KB


Viva Cappio Kadın Parfümü, Orijinal Başlangıç

20 seneyi aşkın süredir, yerli kadın parfümleri arasında hatırı sayılır bir geçmişi olan Viva Cappio tam anlamıyla klasik kadın kokuları arasında yer alıyor. Yeşil meyveler, sümbüller, taze kesilmiş bir buket ve baharatlı aromalarıyla cazibeli notalarını konuşturuyor. 60 ml eau de parfüm ve tamamlayıcı ürünü olan 150 ml deodorantı ile gün boyu kadınsı kokmak isteyenler için ideal bir parfüm olabilir.

Parfümün Üst Notaları:

 • Yeşil meyve notaları


Parfümün Orta Notaları:

 • Çiçeksi notalar
 • Ylang-ylang
 • Sümbül


Parfümün Alt Notaları:

 • Baharatlı notalar
 • Kehribar
 • Odunsu notalar
 • Misk


Viva Cappio Parfüm Seçenekleri:

 • Viva Cappio 60 ml Eau De Toilette

Adı: viva cappio parfüm.jpg
Görüntülemeler: 13575
Boyutu: 24.3 KB


Viva Cappio Diva Kadın Parfümü, Altın Çağı

Gerek dore ambalajı, gerekse şişesinin yuvarlak hatlarıyla ilk başta kalbimizi çeken Viva Cappi Diva, Hunca Kozmetiğin resmi web sitesinde zarafetin, ihtişamın çiçekle buluştuğu bir koku olarak lanse ediliyor. Viva Cappio serisinin en yeni parfümü olan bu kokuda, menekşe ve gülün muhteşem uyumuna hayran kalıyoruz. Viva Cappio Diva kadın parfümünün notalarına yolculuğa çıktığımızda ise bir başta bizleri tutkulu bir bergamot, şakayık ve gül üçlemesi bekliyor. En az 2 saat sonra orta notalara geçiş yapıyoruz ve bu sefer Viva Cappio Diva asıl yüzünü bizlere göstererek zambak ve gül notalarını bırakıveriyor. 2 saate yakın süren bu serüven kapanış notalarında ise bizleri Sedir ağacı, misk, pirinç tozu ve amberin büyülü rüyasına yöneltiyor.

Son derece şık bir şişesi bulunan Viva Cappio Diva, divalara layık topuz şeklindeki şişe başlığı ve buzlu camdan tasarlanmış ufak tefek şişesiyle çantanızda da kullanabileceğiniz bir yapıya sahiptir.

Viva Cappio Diva 60 ml eau de parfüm ve tamamlayıcı ürünü 150 ml Viva Cappio Diva Deodorant şeklinde satılıyor.

Viva Cappio Mona Kadın Parfümü, Benim adım Kırmızı

Kırmızı ambalajı ve serinin diğer parfümlerinde de gördüğümüz yuvarlak hatlı şişesiyle piyasaya sunulan Viva Cappio Mona, koleksiyonun en afrodizyak etkili ve en oryantal kokularından bir tanesidir. Meyve çiçeklerini, orkidenin ve gülün sıra dışı kompozisyonunu gördüğümüz koku, bizleri duygusal bir aromayla bütünleştirirken, cazibeli orkide notasıyla baştan çıkmamıza neden oluyor. Meyve sepeti gibi başlayan parfümün notalarına baktığımızda kayısı, frenk üzümü, elma gibi birbirinden farklı notalara sahip aromaları görüyoruz. 2 saat sonra birden asıl yüzünü çıkarırcasına, portakal çiçeği, kırmızı gül ve kırmızı orkidenin dansını izliyoruz. Koku en az 6 saat sonra silhat, sedir ağacı ve gül ağacının afrodizyak etkili aromasına bırakıyor bizleri.

Kokunun kırmızı baştan çıkarıcı bir kartoneti var, tıpkı notalarındaki karmaşıklık burada da karşılıyor bizleri ve kutunun içinden masum ufak bir şişe geliyor ellerimize.

Viva Cappio Mona Parfümünü 60 ml eau de parfüm ve 150 ml Viva Cappio deodorant tamamlayıcı ürünüyle bulabilirsiniz. Özel günlerde parfüm setleri avantajlarından da faydalanabiliyorsunuz.

Adı: viva cappio parfümler.jpg
Görüntülemeler: 14259
Boyutu: 36.6 KB


Viva Cappio Lola, En Çiçeksi Koku

Serinin en çiçeksi kokusuyla karşımızda duran Viva Cappio Lola, adından da anlaşılabileceği gibi, yaş gurubu 25 ve altındaki bayanlar için tasarlanmıştır ama bu çim ve bergamot kokusu yaş farkı gözetmeksizin herkesin sevdiği ve kullanmak isteyeceği bir koku olamaya devam ediyor. Notalarında çim, turunçgiller ve bergamotla açılışı yapıyoruz ve orta notalarda aklınıza gelebilecek tüm çiçekleri ve kırmızı meyveleri duymaya başlıyoruz. Kapanış ise kehribarın soylu aroması ve misk kokuları ile yapılıyor. Şişe formu serinin diğer kokularıyla aynı sadece kartoneti beyaz renginde tasarlanmış. Viva Cappio Lolayı 60 ml eau de parfüm ve 150 ml deodorant tamamlayıcı ürünüyle piyasada bulabiliyorsunuz.

Klasik ve geleneksel koku denilince akla gelen ilk Türk parfüm markalarından olan Viva Cappio sizi de cezbediyorsa; doğru adrestesiniz. Forumumuzda; parfümlerin içerik ve ambalaj özelliklerine ulaşabilir, kullanıcı yorumlarından fikir alabilir, yorumlarınızı bizlerle paylaşabilir ve indirim haberlerini takip edebilirsiniz.


Sadece Viva Cappio Kadın parfümü serisi değil, parfumforum.com’da sizleri en uygun fiyatlarla, en yeni kokular ve en favori parfüm detayları bekliyor.